yaz rengi


Kalın Kaş Modası
Kalın kaş modası ilk başlarda akım şeklinde başlayıp şimdiyse yılın modası ve trendleri arasına girmiştir. Kaşlar, insanın yüzünü ve güzelliğini ortaya çıkaran en önemli unsurdur. Özellikle kadınların gözlerinin güzelliği için yapılan kaş bakımı ve makyajları bayanlar için çok önemlidir. Kalın kaş modası geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2017 yılında da moda olmuştur.
Yaşam tarzı olarak doğarken bazı kadınlarda kalın kaş doğal olarak bulunmaktadır. Bazı kadınlarda ise ince ve az tüylü bulunmaktadır. İnce ve tüysüz kaşlı bayanlar makyajlar ile kaşlarını belirgin etmeye çalışırken kalın kaş moda olmadan kalın kaşlı bayanlar kaşlarını aldırmakta ve ince yapmaktaydı.


Yaşam Tarzı Kalın Kaş
Kaşlar genelde yüz şekline uygun olarak yaratılmıştır. Fakat bu yetmiyor kadın diyen bayanlar bazen abartılı şekilde tüm alnını kapsayacak kadar yaparken kimileri ise tek kaş şeklinde bırakarak yeni yaz rengi olan yaşam trend yapma peşindeler. Bu yüzden normal bir bayanın yapması gereken şey ise yüz şekline göre kaşına bakmalı ve ona göre makyaj yapmalıdır.
Çok kalın kaşlı bayanlar kaşlarını inceltirken birçok hata yapmaktadır. Bundan dolayı kaşları daha ince gösterme ve kesme hakkında uzman bayan kuaföre gitmek her zaman çok daha iyi olacaktır. Bunun dışında yapacağınız inceltmeler doğal görünümden uzak kalacağı gibi biraz komik duruma da düşürebilmektedir. İnsanın yüzünü ve güzelliğini ön plana çıkaran kaşlar ne kadar basit gibi görünse de çok önemli ve titizlikle bakmamız gereken bir yerdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *